Regulamin Gry

Go down

Regulamin Gry

Pisanie by Admin on Pon Cze 15, 2015 4:44 pm

1. Gra jest prowadzona w turowym systemie, co za tym idzie, podczas wzajemnej interakcji fabularnej wymagane jest by zachować wcześniej ustaloną kolejność odpowiadania
2. Podczas towarzyskich interakcjach fabularnych, gracze są zobowiązani do przestrzegania zasad uczciwej gry. Staramy się nie wykorzystywać przeciw drugiemu użytkownikowi tego, czego nasza postać się nie dowiedziała podczas swoich przygód.
3. Gdy wywiązuje się walka między dwoma graczami, zobowiązani są oni do znalezienia sędziego który będzie nadzorował potyczkę.
4. W rolę sędziego może wcielić się każdy MG(Mistrz Gry) oraz admin. W wyjątkowych okolicznościach może to być zwykły gracz, jednak na jego nadzór muszą zgodzić się obaj gracze oraz członek administracji.
5. Osoba wcielająca się w rolę sędziego musi pozostać bezstronna podczas oceny walki. W wypadku gdy administracja będzie podejrzewała że takowy nadzorca faworyzuje jednego z graczy, może ona usunąć go z roli sędziego i zastąpić go kimś innym oraz ukarać w jakiś sposób który został wcześniej ustalony z innym członkiem administracji.
6. W rolę NPC(Non-Playable Characters) wcielają się tzw. MG. Którzy odgrywają rolę danego NPC.
7. Każda misja i fabularna historia powinna być brana pod uwagę kanonu historycznego gry. Jeśli jakiś NPC zleca misje która ma na celu np. Otwarcie wejścia do niedostępnego wcześniej miejsca, a gracz któremu zlecono tą misje odniesie sukces. Wtedy takowe miejsce staje się ogólnodostępne dla graczy którzy w fabularny sposób dowiedzieli się o tym miejscu.
8. Gracze swoimi czynami mają bezpośredni wpływ na otaczający ich świata. Zabicie ważnego NPC, uniemożliwia innym graczom spotkanie go. W wypadku gdy jakiś gracz zechce swoją postać "unieśmiertelnić" może z niej zrobić NPC, który od tego momentu będzie sterowany przez MG z odgórnym założeniem opisanym przez danego gracza.
9. Misje fabularne i zlecenia muszą być pozyskiwane w sposób fabularny, nie możemy z rozmowy na chatboxie rozpocząć misji, nasza postać musi się udać w odpowiednie miejsce, porozmawiać z odpowiednimi osobami i wtedy zostanie założony wątek w konkretnym podforum, w którym będzie opisana misja, oraz jej wynik.
10. Administracja nie ma prawa do zmiany regulaminu bez poinformowania o tym użytkowników
11. Gracz który założy kartę postaci oświadcza że zapoznał się z regulaminem gry i jest gotów ponieść konsekwencje jego nieprzestrzegania.

Admin
Admin

Liczba postów : 5
Join date : 14/06/2015

Zobacz profil autora http://brandneweden.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach